Strona darmowych ogłoszeń dla wszystkich. Zapraszamy do dodania darmowych ogłoszeń.

DARMOWE OGŁOSZENIA
MIKOŁÓW

 
BEZPŁATNY test metaboliczny

BEZPŁATNY test metaboliczny - Warszawa

Numer: 191184
Data dodania:
19 04 2019
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      Witam Serdecznie,
Chcę podzielić się super okazją i akcją i zaprosić wszystkich chętnych na BEZPŁATNY test metaboliczny z okazji nowo otwartego klubu FitTeam 24 Nutrition na placu Szembeka w centrum handlowym (Praga-południe). Normalnie taka konsultacja kosztowała by w granicach 120 zł. Nie ma żadnych zobowiązań a uzyskane informacje na temat 10 parametrów składu ciała jest uważam ważne jak i świadome siebie samego. Jest to świetna okazja aby dowiedzieć się czegoś o swoim ograniźmie i jak mu pomóc np. się wzmocnić lub prawidłowo nawodnić jeśli są braki co wyjdzie oczywiście na teście. Oraz dajemy możliwość uzyskać wiedzę o zdrowiu i odżywianiu.
To nie jest skierowane tylko do osób które się mają odchudzać, ale wszystkich nawet szczupłych, którzy dbają lub chcą zadbać o siebie i poprawić swoje wyniki i styl życia na jeszcze lepszy oraz przy okazji energię i dobre samopoczucie. Nie ukrywajmy, że prowadząc się właściwie - mniej zużywamy nasz organizm, który czuje się młodszy - co następnie prowadzi do lepszej regeneracji ciała i komórek i wydajności bez użycia szkodliwych wspomagaczy.
!!! Konsultacja i zapisy odbywają się tylko telefonicznie więc trzeba dzwonić i się umawiać. Czym szybciej tym lepiej, lub zamiast dzwonić po prostu można napisać do mnie aneta.krolak@op.pl
Zgłoś naruszenie zasad
Powiadom ogłoszeniodawcę, że ogłoszenie znalazłeś na stronie Sellit.pl
BEZPŁATNY test metabolicznyWojewództwo: mazowieckie (Warszawa)
BEZPŁATNY test metaboliczny516991068
BEZPŁATNY test metaboliczny
Wyświetleń: 404